Usługi asenizacyjne

                Jako firma prowadząca Usługi Asenizacyjne istniejemy od listopada 1998 roku świadcząc usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych z szamb. Usługi świadczymy na rzecz firm i osób prywatnych.
               Zaletą naszej firmy jest wysoka jakość i solidność wykonywanych usług. Ze zleceniodawcami, z którymi podpisaliśmy umowy o wywóz wspólnie ustalamy harmonogram wywozu. Wszystkie zlecenia staramy się wykonywać w tym samym dniu. Poprzez wyposażenie pracowników w telefony komórkowe potrafimy błyskawicznie reagować na zgłoszenia. W zakres naszej działalności wchodzi opróżnianie zbiorników bezodpływowych i odpływowych z nieczystościami komunalno - bytowymi o dużym stopniu zagęszczenia.

                Świadczymy również usługi dla rolników w zakresie wywozu gnojowicy na pola uprawne. Czyścimy szamba i odstojniki. Wykonujemy przepychanie kanalizacji deszczowych i ściekowych o średnicy rur do 0500 mm. Posiadany przez nas sprzęt wyposażony jest w napęd 4x4 i jest w stanie poradzić sobie w każdych warunkach.


             

 

                  W tabor wozów asenizacyjnych zaopatrujemy się w niemieckiej firmie KOMMUNAL IN WARENDORF. Wykorzystujemy samochody specjalistyczne marki MAN i MERCEDES BENZ z pompami Kanall Muller. Na samochodach zainstalowane są beczki o pojemnościach 10m3 i 12,5 m3.
Jesteśmy wyposażeni w 50-cio metrów węże, co ułatwia opróżnianie szamb daleko położonych od drogi.
             Podpisaliśmy umowy z oczyszczalnią ścieków w Pruszczu Pomorskim, z punktem zlewnym w Bukowcu i Przysiersku, z oczyszczalnią w Świeciu, Koronowie i w Bydgoszczy i Chełmnie - przez co mamy szeroki obszar działania.
             Żadna z firm w naszej okolicy nie jest wyposażona w tak dobrej klasy sprzęt specjalistyczny i nie oferuje tak szerokiej gamy usług jak nasza. Przy wysokim standardzie wykonywanych usług proponujemy najniższe stawki za wywóz jednego metra sześciennego nieczystości płynnych, w porównaniu z innymi firmami w tej branży na terenie gminy Pruszcz jak i całego powiatu świeckiego i bydgoskiego. Istnieje również możliwość indywidualnej negocjacji ceny w zależności od usługi.

                                  Myślę, że naszą ofertę uznacie Państwo za atrakcyjną i konkurencyjną.